Ogłoszenie o konkursie fotograficznym pn. Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego

Dodane przez Agnieszka Schreiber -

Kategoria

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza miłośników przyrody i fotografii, którzy ukończyli 16. rok życia, do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.

Do konkursu można zgłosić nie więcej niż 15 prac fotograficznych wykonanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych do 220 najciekawszych prac, które w najbardziej oryginalny i atrakcyjny sposób przedstawiać będą różnorodność, piękno przyrody i krajobrazu naszego regionu.

Zwieńczeniem konkursu będzie przyznanie cennych nagród rzeczowych oraz umieszczenie zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w publikacjach Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, m.in. w albumie.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2 maja 2024 r., można je przesyłać na adres e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl za pomocą wybranego, ogólnodostępnego serwisu do przesyłania dużych plików (np. WeTransfer.com, fromsmash.com, itp.).

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Kontakt z Organizatorem:
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy 
tel. 523497587 lub 604060204
e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl
link do strony internetowej Konkursu
link do mediów społecznościowych

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Plakat konkursowy przedstawia sowę i tekst: przyroda województwa kujawko-pomorskiego. Konkurs fotograficzny. Termin nadsyłania prac: 2 maja 2024 r.