Co będziemy mieszać chochlą w borowiackiej grapie? Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców dotyczące projektu LSR na lata 2021 - 2027

Dodane przez Agnieszka Schreiber - pon., 15/05/2023 - 11:40

Kategoria

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” w związku z trwającymi pracami nad Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) dla kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2021 - 2027 serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu tucholskiego na otwarte spotkanie konsultacyjne. Tematem dyskusji będzie projekt nowej LSR.

W spotkaniu kluczowa będzie obecność sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych (w tym KGW i OSP), podmiotów gospodarczych oraz instytucji z sektora publicznego, a także dotychczasowych Wnioskodawców i Grantobiorców LGD.

Na podstawie spotkań, rozmów, ankiet wybraliśmy cele i przedsięwzięcia, które można będzie sfinansować w ramach nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. Określiliśmy planowany budżet i wskaźniki. Podczas spotkania konsultacyjnego chcemy przedstawić Państwu efekty naszej wspólnej pracy i poprosić o uwagi do projektu dokumentu.

  • Termin spotkania: 23.05.2023 r. (wtorek)
  • Miejsce: sala konferencyjna Lokalnego Centrum Rozwoju w Tucholi (ul. Kolejowa 4, budynek dworca)
  • Godzina: 16:00 – 18:00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 18.05.2023 r. (czwartek) poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacja: Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”