Podziękowanie za wieloletnią pracę

Dodane przez Maria Kowalska -

Kategoria

Dzisiaj (9 lipca) w gabinecie Burmistrza Tucholi Tadeusza Kowalskiego odbyło się spotkanie w związku z zakończeniem pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Stobno przez Sławomira Pozorskiego, który sprawował to stanowisko od 10 lutego 2015 roku.
Podczas spotkania Sławomir Pozorski usłyszał podziękowania za długoletnią pracę na rzecz Sołectwa Stobno.
- W związku z zakończeniem pełnienia funkcji Sołtysa składam Panu serdeczne podziękowanie za rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie statutowych obowiązków Sołtysa Sołectwa Stobno - mówi Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski - dziękuję Panu za sumienną dbałość o dobro lokalnej społeczności Sołectwa Stobno we wszystkich dziedzinach życia, za troskę wyrażającą się podejmowaniem i skutecznym realizowaniem działań i inicjatyw służących rozwojowi Sołectwa a tym samym dużej części naszej gminy. Dziękuję również za doskonałe wspomaganie w realizacji zadań gminy, które nie zawsze cieszyły się popularnością wśród mieszkańców, zwłaszcza w zakresie utrzymania porządku i czystości. Wierzę, że pełnienie funkcji Sołtysa przez dwie kadencje przyniosło Panu wiele osobistej satysfakcji.
Dziękując za wkład pracy na rzecz sołectwa Stobno i gminy Tuchola, życzymy wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i rodzinnym.